burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Yat çadırı  

Yat çadırı

Yat Çadırı

Ürettiği çadırlarla isminden söz ettiren yat çadırı firması sayesinde üretim ve bakım aşamasındaki yatlarınızı koruyabileceğiniz çadırlara sahip olabilirsiniz. Bu çadırlar yatların çevresel faktörlerden etkilenmesini önlerler.


Yat Çadırı Nedir?
Adından da anlaşılabileceği gibi yat çadırı firmamızın yatlara özel olarak ürettiği çadır türüdür. Bu çadırlar yat tersanelerinde bakımı alınan veya üretim aşamasındaki yatların korunmasını sağlar. Yatların üretimi maliyetli olduğu için malzemelerin zarar görmesi büyük maddi kayıplara neden olabilir. Ancak firmamızın ürettiği çadırlar sayesinde bu kayıplar ortadan kalkabilir. Yat çadırlarımız bakım için kullanılması yanı sıra kullanılmayan yatların marinede korunması amacıyla da tercih edilebiliyor. Böylelikle kullanım zamanına kadar yatlar çadır sayesinde yağışlardın, güneşten ve çevresel zararlardan kurtulmuş oluyorlar.
 

Antalya Yat Çadır

Kişilerin Antalya yat çadırı arayışına son veren firmamız dayanıklı çadırların üretimini sağlıyor. Bu sayede çadırlar yatlar için tam koruma sağlıyor. Kamaralı, yelkenli, mega, gulet, motorlu ve tirhandil yatlar için farklı özelliklerde üretilen yat çadırlarımız sayesinde yat sahipleri milyonlar eden mallarını koruyabiliyorlar.
Antalya Yat çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com