burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Şantiye çadırı  

Şantiye çadırı

Şantiye Çadırı

Sun Gölge şantiye çadırı firması olarak Antalya’da bulunan bir firmadır. Firmamız yarım asırdır bu sektörde çalışmakta ve en iyi şantiye çadırlarının üretimini yapmaktadır. Üretimlerimizde en fazla dikkat ettiğimiz konu sağlamlık ve kullanışlılıktır.

Şantiye Çadırı Nedir?
İnşaat şantiyelerinde inşaat işçilerinin konaklaması için kullanılan çadırlara şantiye çadırı denilir. Firmamız şantiye çadırlarının üretimini yapan bir firmadır. Genellikle geçici olarak kullanılan bu çadırlar kaliteli olan malzemeler kullanılarak üretilir ve montajı inşaat sahasına yapılır. İnşaatın bitmesi durumunda da çalışanlar tarafından de-montajı yapılarak ileriki dönemde kullanım için saklanır. Bu çadırları firmamız işçilerin kullanımı için ürettiğinden boyutları oldukça büyüktür ve birden fazla işçinin kullanımına uygundur.
 

Antalya Şantiye Çadır

Antalya şantiye çadırı firmamız tarafından izolasyonlu, uv katkılı aynı zamanda su geçirmez özellikli olarak üretilir. Bu sayede mevsimlere bağlı olarak görülen yağışlar çadırdan içeriye girmez ve işçilerin rahatsızlık duymasına neden olmaz. Bu özelliklere sahip şantiye çadırları ekonomik fiyatlarla firmamız tarafından üretilir.
Antalya Şantiye çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com