burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Konstrüksiyonlu çadır  

Konstrüksiyonlu çadır

Kontrüksiyonlu Çadır

Deneyimli çadır üreticisi olarak üretimi diğer çadırlara oranla zahmetli olan konstrüksiyonlu çadırı üretimi yapıyoruz. Bu ürünlerimizin üretiminde çelik gibi dayanıklı malzemelerden yararlandığımız için çevresel etkenlere ve darbelere daha dayanıklı oluyorlar. Bu sayede insanlar tarafından daha fazla tercih ediliyorlar.

Konstrüksiyonlu Çadırı Nedir?
Mukavemet gücü yüksek olan çelikten imal edilen çadırlar kontrüksiyonlu çadır olarak anılır. Geçici ve kalıcı kullanım için uygun olan bu ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Konstrüksiyonlu çadırı firması olarak ürünlerimizin kullanılabileceği alanlar arasında depolar, sergiler, fuar alanları, düğün alanları, konser alanları ve araziler bulunuyor.
 

Antalya Konstrüksiyonlu Çadır

Akdeniz Bölgesi ve Antalya konstrüksiyonlu çadırı üretiminde lider olan firma olarak uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulunduruyoruz. Kolay kurulabilen ve ihtiyacın bitmesi halinde kolay sökülebilen çadırlarımız uygun fiyatlarıyla müşterilerimizi cezp ediyor. Ayrıca uygun fiyata karşılık uzun yıllar kullanıma uygun olması firmamızın ve ürünlerimizin tercih edilmesini sağlıyor.
Antalya Konstrüksiyonlu çadır

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com