burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Kamyonet çadırı  

Kamyonet çadırı

Kamyonet Çadırı

Kamyonetlerin kasa bölümlerinin doğa olaylarından etkilenmesini önlemek isteyen kişiler Antalya kamyonet çadırı firması olarak bizden hizmet alabilirler. Firmamız kasa bölümünün yağışlardan etkilenmesini önlemek adına demir direkler ve brandalar yardımıyla çadır yapar. Bu çadır aynı zamanda kamyonet arkasındaki ürünlerin dışarıdan görünmesini de engeller.

Kamyonet Çadırı Nedir?
Kamyonetler için özel olarak ürettiğimiz çadırlar kamyonet çadırı olarak bilinir. Bu çadırların en önemli özelliği kamyonetlerin arka kasalarına uygun olarak yapılması ve kasaya havadan gelecek olumsuz olayları engellemesinin sağlanmasıdır. Üretimini yaptığımız çadır sistemi sayesinde kamyonetin açık olan kasası kapalı kasa haline getirilerek eşyaların veya malzemelerin güvenli taşınması sağlanabilir. Ürettiğimiz bu çadırlar özellikle yük taşımacılığıyla ilgilenen kişiler tarafından kullanılabilir.

Antalya Kamyonet Çadırı

Antalya kamyonet çadırı ihtiyacını yönelik üretim yapan firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalar yapar. Bu nedenle kamyonet çadırına ihtiyaç duyan kişilerin kamyonet marka ve tür bilgisini alarak kamyonete uygun çadırı yapar. Böylelikle araca uygun yapılan çadır rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız çadır üretiminde uygun fiyat tarifesini uygulamayı tercih eder.
Antalya Kamyonet çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com