burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Transit çadırı  

Transit çadırı

Transit Çadırı

Antalya transit çadırı firması arayanlara yardımcı olan firmamız araçların arka kasaları için transit çadır üretimi yapıyor. Bu çadırların araç kasalarına kolaylıkla monte edilip çıkarılabilmesini sağlıyor. Bu sayede araç sahipleri istedikleri zamanlarda çadırları kullanırken istedikleri zamanda çıkarabiliyorlar.

Transit Çadırı Nedir?
Ticari araç, nakliye ve taşımacılık araçlarının arka kasaları için ürettiğimiz çadırlar transit çadırı olarak anılan çadırlardır. Bu ürünlerimiz araçlara uygun olarak üretilip araçlarla taşınan ürünlerin yolculuk esnasında zarar görmelerini önlüyor. Taşımacılık için kullanılan araç türlerine uygun olarak ürettiğimiz bu çadırlar farklı renklerde üretilebiliyor. Kış aylarında soğuk ve yağıştan koruma sağlayan çadırlarımız yaz aylarında ise serinlik sağlıyor. Böylelikle araç kasalarında taşınan meyve gibi gıdaların bozulmadan gerekli yerlere ulaşmalarını sağlıyor.
 

Antalya Transit Çadırı

Üretimini yaptığımız transit çadırlarımız nakliye, sebze meyve taşımacılığı, depo malzemesi taşımacılığı ve mobilya taşımacılığı gibi alanlarda kullanılabiliyor. Antalya transit çadırı çeşitlerimiz bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.
Antalya Transit çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com