burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Yat Bakım Çadırı  

Yat Bakım Çadırı

Yat Bakım Çadırı

Yatlar zaman içerisinde arızalanabilen ve bakım yapılması gereken deniz taşıtlarıdır. Taşıma maliyetinin yüksek olması sebebiyle bakımlarının marinalarda yapılması tercih edilir. Bu durumda bakımda olan yatların çevreden etkilenerek zarar görmesi mümkün olabilir. Bu nedenle firma olarak marina veya tersanelerde kullanılan yat bakım çadırı üretimi yapıyoruz. Bu çadırlarımızla yatların mevsim şartlarından etkilenmesini önlüyoruz.

Yat Bakım Çadırı Nedir?
Yat bakım çadırları yatlara özel yaptığımız çadırlardır. Marinada demirlenen yatlar bu çadırlar sayesinde bakım dönemlerde korunabilir. Yat bakım çadırı firması olarak özel, işletme ve organizasyon yatları için çadır hazırlayarak satışa sunuyoruz. Yatların boyutları farklı olabildiği için ürettiğimiz çadırlarda farklı boyutlarda olabiliyor. Bunun için üretim öncesi yatın ölçülerini alarak deneyimli ekibimizle üretime başlıyoruz.


Antalya Yat Bakım Çadırı

Yat bakım çadırına ihtiyaç duyan kişilerin bu çadırları her yerde bulmaları mümkün değildir. Ancak Antalya yat bakım çadırı üreten Sun Gölge firmamızla çalışanlar bu çadırlara ulaşabilirler. Ayrıca firmamızdan diğer firmalardan farklı olarak uygun fiyatlara sahip çadırları alabilirler.
Antalya Yat Bakım Çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com