burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Kapalı halı saha çadırı  

Kapalı halı saha çadırı

Kapalı Halı Saha Çadırı

Kaliteli, dayanıklı, güvenli ve korunaklı halı sahalar için üretilen kapalı halı saha çadırı son teknoloji ile geliştiriliyor. Ürünlerimiz birinci kalite malzeme ve yılların verdiği tecrübe ile hazırlanıyor. Halı saha ve spor salonlarının üzerini kapatmak için kullanılan ürün her türlü hava koşuluna karşı da maksimum dayanıklılık sağlıyor.

Kapalı Halı Saha Çadırı Nedir?
Spor alanları başta olmak üzere, halı saha, tenis sahası, jimnastik alanı, voleybol sahası ve yüzme havuzları gibi mekanların üstünü kapatmak için kullanılan bir sistemdir. Özellikle kış aylarında yağış ve soğuk havayı engellemek için tercih edilen bu ürünü kapalı halı saha çadırı firması​​​​​​ farkıyla satın alabilirsiniz.
 

Antalya Kapalı Halı Saha Çadırı

Kötü hava koşullarından etkilenmeyen ürünü dört mevsim güvenle kullanabilirsiniz. Su geçirme, akıtma yapmaz, kışın soğuk havanın sahaya girmesine engel olduğu gibi yazın da keskin güneşin zararlı etkilerini en aza indirir. Farklı ebatlarda üretilen Antalya kapalı halı saha çadırı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antalya Kapalı halı saha çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com