burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Endüstriyel Çadır  

Endüstriyel Çadır

Endüstriyel Çadır

Antalya’da endüstriyel çadır firması arayışlarına son veren firmamız büyük boyutlu endüstriyel çadırların üretimini yapar. Teknik ekiplerimiz verilen ölçülere uygun üretimi yapar ve sipariş sahiplerine teslim eder. Ayrıca çadırların montajı konusunda da destek verir.


Endüstriyel Çadır Nedir?
Fabrika, şantiye alanı, festival, hangar ve depolarda kullanıma uygun olan çadırlar endüstriyel çadır olarak anılır. Kalite standartlarına uygun olarak ürettiğimiz bu çadırlar endüstriyel alanların tamamında kullanıma uygundur ve bu alanlarda eşyaların, insanların veya malzemelerin korunmasını sağlar. Montajının kolay yapılabilmesi sayesinde hızlıca kurularak koruma sağlamaya başlar.
 

Antalya Endüstriyel Çadır

Farklı alanda ihtiyaçları karşılamak için endüstriyel çadırların üretilmesini sağlayan firmamız rakipleri arasındaki farkını ortaya koyar. Antalya endüstriyel çadır fiyatları rakiplerimize göre daha uygundur. Bu sayede bütçe dostu üretimleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlar. Çadırlarımızın fiyatları ise üretilen endüstriyel çadırın özelliklerine göre belirlenmektedir.
Antalya Endüstriyel Çadır

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com