burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Kubbe çadır  

Kubbe çadır

Kubbe Çadır

Çadır tasarımlarıyla adından söz ettiren Sun Gölge firması olarak kalabalık toplulukların katıldığı etkinlikler için kubbe çadırı üretimi yapıyoruz. Ürünlerimiz kolay kurulabilmesi, kullanışlı olması ve tekrar kullanılabilmesi sayesinde müşterilerimizin ilgisini çekiyor.

Kubbe Çadırı Nedir?
Kubbe çadırı firması olarak üretimini yaptığımız kubbe çadırları şeklinin kubbeyi andırması sebebiyle bu isimle anılıyor. Bu çadırlarımız genellikle imza günü, fuar, düğün, festival ve tüm kalabalık açık hava etkinlikleri için kullanılabiliyor. Bu çadırlar sayesinde etkinlik esnasında yağmur yağışının başlamasıyla insanlar ıslanmaktan kurtuluyor. Aynı zamanda yaz aylarında yapılan etkinlikler için kullanılmaları durumunda güneş geçmesine karşı engel oluşturuyorlar.
 

Antalya Kubbe Çadır

Müşterilerini memnun etme amacıyla Antalya kubbe çadırı üretimi gerçekleştiren firmamız ürün çeşitliliğin sahip oluyor. Bu sayede ihtiyaca bağlı olarak farklı ölçü, renk ve özelliklerde kubbe çadırlarının üretimini yapıyor. Çadırlar için firmamızın talep ettiği fiyatlar ise rakiplerimize oranla daha uygun fiyatlar oluyor.
Antalya Kubbe çadır

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com