burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Depo Çadırı  

Depo Çadırı

Depo Çadırı

Senelerdir Antalya’da hizmet veren firmamız depo çadırlarının üretimini yapmaktadır. Kaliteli ürünleri sayesinde sektörün güvenilir depo çadırı firması olarak varlık sürdürmektedir.


Depo Çadırı Nedir?
Firmamızın üretimini yaptığı depo çadırı eşyaların korunması ve depolanması için kullanılan depo ve garaj gibi alanlarda kullanılan çadır türleridir. Bu çadırlar sağlam iskelet yapıları sayesinde hava şartlarına karşı dayanıklılık göstererek depoda tutulan ürünlerin korunmasına yardımcı olur. Firmamız yaz ve kış şartlarına uygun olarak üretim yaptığı için her dönemde kullanılmaları mümkündür.
 

Antalya Depo Çadırı

Antalya depo çadırı üretimiyle varlık sürdüren firmamızın ürettiği depo çadırlarının kullanılabileceği çok fazla sektör vardır. Bu sektörler arasında giyim, gıda ve elektronik sektörü bulunur. Ayrıca kaliteli ve kullanışlı olan çadırlarımız organizasyonlar içinde geçici olarak kullanılabilmektedir.
Antalya Depo Çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com