burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Antalya körüklü tente  

Antalya körüklü tente

Antalya Körüklü Tente

Firmamız Antalya körüklü tente firmasıyla çalışmak isteyenler için varlık sürdürmektedir. Evlerinin, işletmelerinin yağışın etkisinden korunmasını sağlamak isteyenler bizden yardım alabilirler. Sağlam malzemelerle ürettiğimiz tentelerimizi uzun yıllar kullanabilirler.

Körüklü Tente Nedir?
Körük sistemi sayesinde açılıp kapanabilme özelliğine sahip tente körüklü tente ismini alır. Firmamız manuel ve otomatik çalışabilen körüklü tentelerin üretimini yapmaktadır. Bu sayede ihtiyaç anında körük sistemi çalışarak açık alanın kapalı alana dönüşmesini sağlayabilir. Bu dönüşüm restoran veya kafe gibi alanlarda birden yağmur yağışının başlamasıyla gerçekleşebilir. Körük sistemi hızlı bir şekilde çalışarak yağmurun restoranda bulunan kişileri ıslatması engellenebilir. Körüklü tentelerimiz restoran ve kafeler dışında evler, balkonlar ve küçük işletmeler için de tercih edilebilir.
 

Antalya Körüklü Tente Firmaları

Antalya körüklü tente firması olarak üretimlerimizle müşterilerimizin memnun kalmasını isteriz. Bu amaçla sağlam iskeletten oluşan körüklü tentelerin üretimini yaparız. Mekana uygun olarak ürettiğimiz tenteleri üretim sonunda mekana girerek montajını yaparız. Hem montaj hem de üretim için uygun ücretler talep ederiz.
Antalya Antalya körüklü tente

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com