burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Antalya mafsallı tente  

Antalya mafsallı tente

Antalya Mafsallı Tente

Sun Gölge firması olarak insanların Antalya mafsallı tente ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kaliteli malzemeleri kullanarak tente üretimi yapıyoruz. Mekanlara şıklık katan aynı zamanda yağışlara karşılık koruma oluşturan tentelerin montajının yapılmasını sağlıyoruz.

Mafsallı Tente Nedir?
Tente çeşitleri arasında yer alan açılır ve kapanır olması sayesinde mafsallı tente ismini alan tenteler Sun Gölge firmamız aracılığıyla üretilir. 50 yılı aşkın süredir bu tentelerin üretimini yapan firmamız ürünlerinin kullanışlı olmasına önem verir. Ayrıca maksimum koruma sağlamasını amaçlar.
 

Antalya Mafsallı Tente Firmaları

Antalya mafsallı tente firması olarak hizmet veren firma olarak farklı alanlarda kullanıma uygun tentelerin üretimini gerçekleştiriyor. Ekibimizin titiz çalışmalarıyla üretilen tentelerimiz kafe, bakkal, restoran, balkon, teras, mağaza ve evlerde kullanılabiliyor. Bu alanlarda tentelerimiz yağışın başlaması sonrası hemen açılarak ıslanmaya karşı engel oluşturuyor. İşletmelerde kullanım için tercih edilen tentelere firmamız tarafından isim yazılıyor. Ayrıca mekana uygun renklerde üretim yapabiliyoruz.
Antalya Antalya mafsallı tente

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com