burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Deprem çadırı  

Deprem çadırı

Deprem Çadırı

Ülkemizde sık sık yaşanan afetlerden biri de depremdir. Şiddetli depremler birçok ev ve iş yerine hasar veriyor hatta yıkılmasına neden oluyor. Depremzedeler için ürettiğimiz deprem çadırı çeşitlerimiz, kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Ev konforunda dizayn edilen ürünler farklı oda sayıları ile geniş ailelerin de barınmasına imkan sunuyor.


Deprem Çadırı Nedir?
Deprem sonrası barınma ihtiyacını karşılayan ürünlerin başında deprem çadırı gelir. Deprem çadırı firması olarak her türlü hava koşuluna dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Kişi sayısına göre farklı ölçülerde üretimi yapılan çadırlarımız son teknoloji ile geliştiriliyor.
 

Antalya Deprem Çadırı

Firma olarak Antalya ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye'ye deprem çadırı tedarik ediyoruz. Antalya deprem çadırı ve diğer ürünlerimiz için 7/24 sipariş verebilirsiniz. Deprem sonrası evi girilemeyecek durumda olan kişilerin uzun süre tüm gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış özel bir üründür. Antalya Deprem çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com