burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Tekne çadırı  

Tekne çadırı

Tekne Çadırı

Yüksek meblağlar ödeyerek satın alınan tekneler sık kullanılan araçlar değildir. Bu yüzden kullanılmadığı süre zarfında iyi korunmalı ve güvenliği sağlanmalıdır. Tekne çadırı firması olarak dayanıklı, sağlam ve maksimum koruma sağlayacak ürünler sunuyoruz.

Tekne Çadırı Nedir?
Tekne gövdesine özel olarak tasarlanan tekne çadırı sizin yokluğunuzda taşıtı olumsuz hava koşulları başta olmak üzere her şeyden muhafaza eder. Kaliteli yapısı sayesinde rüzgarın şiddetinden ve yağmur suyundan tekneyi korur.
 

Antalya Tekne Çadırı

Firma olarak her türlü deniz aracına özel olarak çadır üretiyoruz. Son teknolojiyi kullandığımız Antalya tekne çadırı ile tekne, yat, işletme teknesi, kayık, sandal gibi motorlu ve motorsuz tüm deniz araçlarını koruyabilirsiniz. Kısa süreli ya da uzun süreli koruma için oldukça idealdir. Ürünlerimiz birinci sınıf çadır malzemelerinden imal ediliyor. Antalya Tekne çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com