burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Afet Çadırı  

Afet Çadırı

Afet Çadırı

Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizden bir diğeri de afet çadırı çeşitlerimizdir. Kurulduğumuz günden bu yana hem üretimde hem de montajda profesyonellikten ödün vermiyoruz. Ekonomik ve dayanıklı ürünlerimiz son teknoloji ile geliştirilmiştir.


Afet Çadırı Nedir?
Deprem, sel, yangın gibi doğal afetler yaşam alanlarını kullanılmaz hale getirebiliyor. Afet sonrası en temel gereksinimlerden biri de barınmadır. Afet çadırı firması olarak afet zedelerin barınma gereksinimini uzun süre karşılayacak ürünler tedarik ediyoruz. Afet çadırı olarak adlandırdığımız bu ürünler, afet toplanma alanlarına rahatlıkla uyum sağlamaktadır.
 

Antalya Afet Çadırı

Uygun fiyat kaliteli işçilik ve yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyoruz. Antalya afet çadırı ihtiyacınız için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Farklı oda sayıları ve seyyar bölmelerle ayrılabilen kullanışlı ürünlerimiz hakkında satış sonrası da destek sağlıyoruz.
Antalya Afet Çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com