burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Ordu çadırı  

Ordu çadırı

Ordu Çadırı

Hayata geçirdiği projeleri ve kaliteli çadırlarla adını duyuran Sun Gölge firmamız çok sayıda çadırın üretimini yapar. Bu çadırlar arasında orduda kullanılabilecek çadırlarda bulunur. Ordu çadırına ihtiyaç duyanlar ordu çadırı firması olarak Sun Gölge’yi tercih edip çadır siparişlerini verebilirler.

Ordu Çadırı Nedir?
Firmamızın çadır çeşitleri arasında yer alan ordu çadırı askeri amaçlı kulanım için ürettiğimiz bir çadırdır. Askeri birliklerin açık alanlarda kullanması amacıyla geliştirilerek satışa sunulur. Yüksek koruma özelliği bulunan çadırlarımız orduda kullanımın yanı sıra arazi, afet bölgesi ve mülteci kamplarında da kullanılabilir. Ayrıca soğuk ve yağışlı hava şartlarına da yüksek dayanıklılığı vardır.
 

Antalya Ordu Çadırı

Askeri alandaki çadır ihtiyacını karşılamak adına hizmet veren Antalya ordu çadırı üretici firmamız ihtiyaç duyulan ebatlarda üretim yapar. Genellikle büyük ebatlarda tercih edilen ordu çadırlarımız askerlerin ve komutanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kurulum ve kaldırılmasının kolay olması sayesinde hızla ayrılmak gereken mekanlarda zaman kaybı yaratmaz.
Antalya Ordu çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com