burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Halı saha çadırı  

Halı saha çadırı

Halı Saha Çadırı

Firmamız 1970’li yıllardan beri Antalya’da halı saha çadırı firması olarak çadır siparişlerini yapmaktadır. Bu çadırlarımız müşterilerimizin isteklerine uygun olarak özenli bir şekilde üretilmektedir.

Halı Saha Çadırı Nedir?
Halı saha çadırı halı sahaların üzerinin ve çevresinin kapatılmasını sağlayan çadır sistemidir. Bu sistem sayesinde maçların yapıldığı halı sahalar aniden bastıran yağışlardan etkilenmez. Böylelikle sporcular maçlarına devam edebilirler. Yağış dışında soğuğun da içeri girmesini engellemek için gerekli önlemler alınarak firmamız tarafından üretimi yapılır. Halı sahanın zemin veya dekorasyonuna uygun renklerde çadır üretimimiz vardır.
 

Antalya Halı Saha Çadırı

Sun Gölge firmamız Antalya halı saha çadırı siparişlerini istenilen özelliklerde üretmek için haftanın tüm günlerinde çalışır. Titiz çalışmaları sayesinde de halı sahaya uygun çadırı üretir ve zamanın teslim eder. Ayrıca firmamız halı sahalara ürettiği çadır sisteminin kurulumunu da yapar. Tüm bu hizmetleri de uygun fiyatlarla gerçekleştirir.
Antalya Halı saha çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com