burda

Antalya Çadır

Anasayafa | İşçi Çadırı  

İşçi Çadırı

İşci Çadırı

Uzun yıllardır çadır üretimi yapan firmamız günümüzde de işci çadırı firması olarak hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli üretimleri sayesinde başta Antalya olmak üzere pek çok şehirden sipariş almaktadır.

İşci Çadırı Nedir?
Açık alanlarda çalışan işçilerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan çadırlara işci çadırı denir. Bu çadırlar oda bölümlerine ayrılmış olarak üretilir ve birden fazla işçi çadırda konaklayabilir. Firmamıza ait olan bu çadırlar özellikle inşaat ve şantiye alanlarında kullanılabilir. Ayrıca afet bölgeleri, kurban kesim alanları ve mevsimlik işçi çalıştırılan yerlerde kullanılabilir. Kolay kurulabildikleri için ihtiyaç anında kurulup farklı yere taşınmak gerektiğinde sökülebilirler.
 

Antalya İşçi Çadırı

Antalya işci çadırı üretiminde kalitesi sayesinde tercih edilirliği yüksek olan firmamız farklı ebatlarda üretim yapar. Bu ebatlarda çadırı kullanacak işçi sayısının etkisi bulunur. Mekana uygun üretim yapıldığından ölçüm yapıldıktan sonra firma elemanlarımız üretime başlar.
Antalya İşçi Çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com