burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Tekne bakım çadırı  

Tekne bakım çadırı

Tekne Bakım

Antalya’da bulunan tekne ve yat sahipleri tekne bakım çadırı firması arayışına girer. Sun Gölge firmamız bu arayışa cevap verebilecek bir firmadır. Tekne gibi deniz taşıtlarının boyutlarına uygun ürettiğimiz tekne bakım çadırlarıyla bakıma alınması gereken çadırların korunmasına yardımcı oluruz.


Tekne Bakım Çadırı Nedir?
Bakımı yapılacak teknelerin özel alanlarda bulundurulması için ürettiğimiz çadırlara tekne bakım çadırı denir. Çadırlarımız sayesinde bakıma alınan tekneler çevresel faktörlerden etkilenmez. Bu sayede bir bölümüne yapılan bakımın tekrar edilmesi ihtiyacı doğmaz. Tekne bakım çadırlarımız tekne, yat, gemi, motorlu deniz taşıtı ve sandal gibi araçlar için kullanılabilir. Bakım yapılacak teknenin etrafını çevrelediği için teknenin tamirhanede zarar görmeden kalmasını sağlar.
 

Antalya Tekne Bakım Çadırı

Kaliteli tekne bakımı çadırlarını üreten firma olarak Antalya tekne bakım çadırı satışı yapan diğer firmalardan ayrılıyoruz. Kaliteli çadırlarımızla müşterilerimizin zevkine hitap ederken aynı zamanda da onlara bütçe dostu ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz.
Antalya Tekne bakım çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com