burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Asma Germe Çadır  

Asma Germe Çadır

Asma Germe Çadır

Çadır üretimi sektöründe uzun süredir hizmet veren Antalya çadır firması olarak insanlara rahatlık sağlayacak çadır çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Çadırlarımız arasında asma germe çadırlar yer alıyor. Asma germe çadır firması arayan kişiler için Antalya merkezli olarak hizmet veriyoruz.

Asma Germe Çadır Nedir?
Asma germe çadır dört yanı açık olarak üretilen ve kullanılacağı alanın üzerine gölgelik sağlamak amacıyla kullanılan bir çadır türüdür. Firmamız bu çadır türü için üretim yapar. Bu çadır türünü diğer çadırlarımızdan ayıran en önemli özellik ise şehir merkezinde kullanıma uygun olmasıdır. Çadırımızın kenarları açık olduğu için zemine monte edilmesi çelik halat ve metal aksanlardan yararlanılarak yapılır. Farklı boyutlarda üretilmesi mümkün olduğu için kullanım alanı da geniştir.

Antalya Asma Germe Çadır

Güneş ışınlarının insanları kötü etkilememesi amacıyla Antalya asma germe çadır üretimi yapıyoruz. Üretimlerimiz genellikle beyaz renklerde olsa da talep edilmesi halinde farklı renklerdeki çadırların üretimini de gerçekleştiriyoruz. Üretime başlamadan gerekli ölçüleri alıp hesaplamaları yaptığımız için mekana tam olacak asma germe çadırların üretilmesini sağlıyoruz. Antalya Asma Germe Çadır

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com