burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Sığınmacı çadırı  

Sığınmacı çadırı

Sığınmacı Çadırı

Deprem ve diğer doğal afetler sonrasında dışarıda kalanlar için sığınmacı çadırına ihtiyaç duyanlara sığınmacı çadırı firması olarak hizmet sunuyoruz. Çevre şartlarına dayanıklılık gösteren malzemelerle ürettiğimiz çadırlar sayesinde insanların rahat etmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Çadırlarımız büyük boyutlu oldukları için ailenin rahatlıkla içerisinde konaklamasını sağlıyoruz.

Sığınmacı Çadırı Nedir?
Ülkelerindeki savaşlardan göç edenler ve doğal afetlerde evsiz kalanlar için ürettiğimiz çadırlara sığınmacı çadırı denir. Sığınmacı çadırları sokakta kalmak zorunda olan insanlara daha korunaklı bir alan oluşturur. Bu çadırlar sayesinde soğuk havanın etkisi azaltılabilir ve rahatlıkla barınabilirler. Onların kalacak yer sağlanana kadar daha iyi şartlarda yaşam sürmesine yardımcı olurlar.
 

Antalya Sığınmacı Çadırı

Üretim yaptığımız sığınmacı çadırlarının işlevsel olmasına önem veriyoruz. Bu sayede insanların daha rahat yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Antalya sığınmacı çadırı ihtiyacına cevap verebilmek için deneyim sahibi elemanlarla çalışıyor ve siparişleri hızlı bir şekilde üreterek teslim ediyoruz.
Antalya Sığınmacı çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com