burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Araba Çadırı  

Araba Çadırı

Araba Çadırı

Firmamız uzun yıllardan beri araba çadırı firması olarak hizmet vermektedir. Ürettiği çadırlar sayesinde dış ortamda bulunan araçların korunmasına yardımcı olmaktadır.

Araba Çadırı Nedir?
Araba çadırı firmamız tarafından arabalar için üretilmiş olan bir çadır çeşididir. Firmamız bu çadırları tüm araba modelleri için özel olarak üreterek satışa sunmaktadır. Ürettiği bu çadırlar güneş yanığı, yağmur, dolu ve kar gibi hava şartlarından arabaların etkilenmesini önler. Üretildiği kumaş türü yırtılmaz kumaş olduğu için araçlara tam koruma sağlar.
 

Antalya Araba Çadırı

Firmamız Antalya araba çadırı ihtiyacını karşılamak adına çalışmalar yürütür. Bu çalışmalar sayesinde farklı tür ve özelliklerdeki araba çadırlarını ortaya çıkarır. Bu alanda çalışan sayılı firma olduğu için ürettiği araba çadırlarını Türkiye’nin pek çok şehrine gönderir. Firmamızın üretimini yaptığı araba çadırlarının fiyatları ise ucuz ve kaliteli ürünlerdir. Ayrıca firmamız çadırların satışı sonrası kurulum hizmeti de vererek insanların aldıkları araba çadırlarını kolaylık kullanmasına yardımcı olur.
. Antalya Araba Çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com