burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Akordiyon raylı çadır  

Akordiyon raylı çadır

Akordiyon Raylı Çadır

Diğer adıyla tünel çadır olarak da bilinen akordiyon raylı çadır, farklı ölçü ve ebatlarda tasarlanabilmektedir. Hava olayı durumlarına karşı iyi dayanıklılık özellikleriyle bilinirler. Firmamızda kaliteli malzeme yapısında üretilmiş bu çadır ürünleri yer alıyor.


Akordiyon Raylı Çadır Nedir?
Akordeon raylı çadır, rüzgâr ve yağmur gibi birtakım hava olaylarına karşı dirençli bir yapıya sahip olan ürünlerdir. Çeşitli ortamlarda kullanılmasıyla birlikte insanlara birçok açıdan iyi destekler sunar. Özellikle stadyumların girişlerinde bu ürünlerden oldukça iyi faydalar elde edilebilmektedir. Akordiyon raylı çadır firması olarak bizler bu ürünleri sizlere sunmaktayız.
 

Antalya Akordiyon Raylı Çadır

Antalya akordiyon raylı çadır ürünlerimize bizlerle irtibat sağladıktan sonra sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça makul olmakla birlikte ürünlerin modeli ve boyutları gibi unsurlarına bağlı olarak değişebilmektedir.
Antalya Akordiyon raylı çadır

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com