burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Kış çadırı  

Kış çadırı

Kış Çadırı

Kış aylarında kamp yapmayı veya ormanlık alanlarda bulunmaya sevenler için kış çadırı firması olarak hizmet veriyoruz. Üretimini yaptığımız kış çadırları yağışların olduğu mevsimlerde kullanarak insanlara korunma sağlayabiliyorlar. Kış çadırına ihtiyaç duyanlar firmamıza iletişim numaralarından yararlanarak ulaşıp fiyat bilgisi alabiliyorlar.

Kış Çadırı Nedir
Orman, dağ ve deniz kenarında kullanım için tercih edilen çadırlar kış çadırı olarak anılır. Firmamızın üretim ekibi tarafından hazırlanan bu çadırlar kamp yapan kişilerin hava şartlarından korunmalarını sağlar. Böylelikle kış aylarında ormanda veya deniz kenarında kamp yapmaktan vazgeçmeyen kişiler bu çadırları kullanarak soğuktan ve yağıştan korunurlar. Firmamız bu çadırları farklı boyutlarda ürettiği için araçlarına sığacak özellikte satın alarak istedikleri yere kolayca taşıyabilirler.
 

Antalya Kış Çadırı

Firmamız Antalya kış çadırı üretimini yaklaşık 50 yıldır yapmaktadır. Bu çadırlar kamplar için uygun üretilir ve kolay kullanım sağlarlar. Çadırlarımızın fiyatları ise ürün kalitemize uygundur. Kış çadırına ihtiyaç duyanlar fiyat araştırması yaptıklarından kaliteli ürünler için firmamızın uygun fiyatlı çalıştığını anlayabilirler.
Antalya Kış çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com