burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Kış bahçesi çadırı  

Kış bahçesi çadırı

Kış Bahçesi Çadırı

Antalya’nın ünlü kış bahçesi çadırı firması olma gururunu yaşayan firmamız en kaliteli kış bahçesi çadırlarını üretmek için var gücüyle çalışıyor. Üretiminde sektör gelişmelerine uygun hareket firmamız insanların maksimum fayda görebileceği çadırların üretimini yapıyor.

Kış Bahçesi Çadırı Nedir?
Özel alanlar, kafe, restoran ve otellerin açık alanlarda zaman geçiren insanların yağışlardan ve soğuktan korunması amacıyla kullanılan çadır sistemine kış bahçesi çadırı denir. Firmamız bu çadırları manuel ve fermuarlı olarak üretir. Bu sayede ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda çadırlar kolayca toplanabilir. Ürettiğimiz bu çadırlarda metal aksanlar bulunur ve bu aksanlar hava şartlarından etkilenmeksizin dayanıklılık gösterir. Bu sayede villa bahçeleri, oteller veya restoran gibi alanlarda uzun süre kullanılabilir.
 

Antalya Kış Bahçesi Çadırı

Mekanlarınız için kış bahçesi çadırına ihtiyaç duyuyorsanız Antalya kış bahçesi çadırı üretim firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ederek kaliteli ve uygun fiyatlı çadırlara sahip olarak kış mevsimlerinde mekanlarınızı koruma altına alabilirsiniz.
Antalya Kış bahçesi çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com