burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Otopark çadırı  

Otopark çadırı

Otopark Çadırı

Antalya Kepez’de otopark çadırı firması olarak varlık gösteren firmamız araç sahipleri için kullanışlı olan otopark çadırlarının üretimini yapar. Kullanım alanına uygun olarak yaptığı üretimler sayesinde araçların zarar görmeden park edilmesini sağlar.

Otopark Çadırı Nedir?
Kaliteli çadır üretimi yapan firmamız ürünleri arasında bulunan otopark çadırı açık alanlarda otopark ihtiyacının karşılanması için kullanılan çadır sistemidir. Birden fazla aracın park edilebilmesi için yapılan bu çadırlar sayesinde araçlar öncelikle kar, dolu ve yağmur yaşlarındın korunurlar. Aynı zamanda güneşli havalarda güneş ışınları nedeniyle görecekleri hasarlardan korunurlar. Ürettiğimiz otopark çadırları park edilecek araçların türüne ve boyutlarına bağlı olarak üretiliyor ve istenilen yere kurulumu yapılıyor. Böylelikle açık alanlara araçlarını park etmek isteyenler bu çadırlardan güvenle yararlanabiliyorlar.
 

Antalya Otopark Çadırı

Otopark kurulum ihtiyacını ortadan kaldıran otopark çadırları maddi açıdan kişiler büyük avantaj sağlarlar. Normal şartlarda kurulacak bir otopark için ödenecek ücretin çok daha azını otopark çadırları için öderler. Eğer araçlarınız için çadıra ihtiyaç duyarsanız Antalya otopark çadırı firmamızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz.
Antalya Otopark çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com