burda

Antalya Çadır

Anasayafa | H 100 çadırı  

H 100 çadırı

H 100 Çadırı

İnsanlar yük taşımacılığı gibi işlerle uğraşıyorlarsa eşyaların güvenliğini sağlamak adına h 100 çadırlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bizler h 100 çadırı firması olarak insanların bu ihtiyacını Antalya ve ülke genelinde karşılamak için hizmet veriyoruz. Uzman ekiplerimizle taşımacılıkta kullanılan kamyon tipindeki araçlar için çadırların üretilmesini sağlıyoruz.

H 100 Çadırı Nedir?
Kamyon, kamyonet ve farklı yük araçlarının kasalarına uygun olarak ürettiğimiz çadırlar h 100 çadırı olarak bilinen çadırlardır. Firmamız araç tiplerine uygun olarak çadırları hazırlar ve araç sahiplerine teslim eder. Bu çadırların üretimi için kullanılan malzemeler kırmız, mavi veya yeşil gibi farklı renklerde olabilir. Ayrıca firmamız isteğe bağlı olarak farklı renklerde de üretim yapar. Bu çadırlar kamyonet veya kamyonlarda taşınan ürünlerin toz, yağmur ve uv ışınlarından korunmasını sağlar. Bu sayede ürünlerin zarar görme olasılığı ortadan kalkar.
 

Antalya H 100 Çadırı

Kamyon veya kamyonet gibi araçlarla yük taşımacılığı yapıyorsanız Antalya h 100 çadırı satıcı firmamızdan aracınıza uygun çadırları satın alabilirsiniz. Böylelikle çadırı aracınıza kurarak eşya, gıda ve diğer ürünleri güvenle taşıyabilirsiniz. Kaliteli olan ürünlerimizin fiyatlarını merak ediyorsanız bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.
Antalya H 100 çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com