burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Sahra çadırı  

Sahra çadırı

Sahra Çadırı

50 yıldır sahra çadırı firması olarak Antalya’da varlık sürdüren firmamız insanların ihtiyaç duydukları sahra çadırlarının üretimini yapar. Ürettiğimiz genellikle beyaz renktedir. Standart boyutu olmayan bu çadırlarımız farklı boyutlarda elemanlarımız tarafından üretilebilmektedir.

Sahra Çadırı Nedir?
Deneyimli çadır üretici firmamızın ürettiği çadır türleri arasında sahra çadırı da bulunur. Bu çadırlar salgın hastalık, savaş ve afet gibi durumlarda açık alanlarda kurularak yaralılarının tedavisi için kullanılabilen çadırlardır. Bunun dışında kolay kurulabildikleri için açık alanlarda konaklamayı daha sığınaklı hale getirmek amacıyla da kullanılabilirler. Böylelikle insanlar güven içinde kalabilirler ve soğuk havalardan daha az etkilenebilirler.
 

Antalya Sahra Çadırı

Antalya sahra çadırı fiyatlarımız ürettiğimiz çadırların sahip oldukları özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Çadırların boyutları, üretim malzemelerinin çeşidi ve kalitesi fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Ayrıca birden fazla adette satın alınması durumunda firmamız cazip fiyatlarla ödeme talep etmektedir.
Antalya Sahra çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com