burda

Antalya Çadır

Anasayafa | Rus çadırı  

Rus çadırı

Rus Çadırı

2017 yılından beri Antalya’da Rus çadırı firması olarak hizmet veriyor ve insanların ihtiyaç duydukları Rus çadırlarının üretimini yapıyoruz. Sert hava koşullarına dayanıklı olması sebebiyle pek çok yerde kullanılabilen bu çadırların kullanım alanına uygun olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Rus Çadırı Nedir
Rus çadırı askeri amaçlar için yaygın olarak kullanılan bir çadır çeşididir. Arazilere kolay bir şekilde kurularak konaklamayı sağlaması bu çadırların askeri alanlarda tercih edilmesini sağlamıştır. Firmamızın talebe uygun ebatlarda ürettiği bu çadırlar askeri alan dışında kampçılık ve açık havada yapılan aktiviteler içinde kullanılabilir. Tek bir girişle ürettiğimiz çadırlarımız 4-5 kişi tarafından kullanılabildiği için kalabalık yapılan aktivitelerde de konaklama ihtiyacını karşılar.
 

Antalya Rus Çadırı

Yüksek konforla ürettiğimiz Rus çadırları askeri alanların vazgeçilmezi olmaya aday ürünlerdir. Antalya Rus çadırı firması farkıyla sahip olunan ürünlerimiz ise hem kullanışlı olmaları hem kaliteleri hem de uygun fiyatlarla insanlara hitap etmektedir. Ayrıca uzun yıllar kullanılabilmektedir.
Antalya Rus çadırı

Antalya Çadır Sistemleri

Çadırlar, günümüzde geçici kapalı alan elde etmek için kullanılan ürünlerin başında geliyor. Cadir hızlı kurulumu ve düşük maliyetili olması nedeni ile endüstriyel alanlarda ve etkinliklerde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Antalya cadir.
Antalya cadır olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile ısı yalıtımlı, şantiye çadırı, halı saha çadırı, otomatik ve manüel tente sistemleri, otopark çadırları, konstrüksiyonlu çadır, gazebo çadırları sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Copyrights © 2020 www.antalyacadir.com Tüm hakları saklıdır. maxaxtalya.com